auto keraamiline kaitse ja auto poleerimine volvo

Auto keraamiline kaitse paigaldamine ja kas auto poleerimine eelnevalt on vajalik?

Auto keraamiline kaitse ja auto poleerimine on väga omavahel seotud teemad. Kas on vaja ka päris uut autot enne keraamilise kaitse paigaldamist poleerida, on küsitud varemgi ja see teema saab meil aina selgemaks. Detailingu maailmas on algusest peale rõhutatud, et prep work must be done properly. Muidu keraamika “ei toimi”. Tuleb tunnistada, et päris alguses, kui me hakkasime keraamilist kaitset paigaldama, siis me lasime kliendil endal valida, kas teeme eelnevalt poleerimise või ei tee. Enamasti tulenes otsus sellest, et kas auto on kriimuline või mitte. Tegelikult on kriimud vaid üks osa pinna ettevalmistamisest.

Täna on meil saanud standardiks, et me poleerime kergelt (läigestamine) üle ka täitsa otse autopoest meile tulnud sõidukid. Põhjusi selleks on mitmeid. Esiteks, ka poest tulnud autodel on sageli mingeid kriimukesi, mida ei ole mõistlik mitmeaastase keraamilise kaitse alla jätta. See oleks nagu kallis seina värv. Enne värvimist on vaja otsustada, kas tahad sirget (pahteldatud ja lihvitud) seina või ei ole see oluline. Keraamika ja seina värvimise.

Nüüd teine põhjus, miks peaks eriti nõudliku kliendi puhul lausa põhjaliku poleerimise tegema ka täiesti uuele autole. Pean silmas, et ega siin ei ole vahet, mis marki autoga on tegemist. Põhimõtteliselt on autode värvipinnad selles aspektis kõik ühesugused. Mõnel on seda paremini näha mõnel halvemini. See aspekt on siis auto värvipinna siledus mikrotasandil. Käesolevas artiklis ja alljärgnevas videos käsitleme 2018 Volvo V90 värvipinda.

Et Jaapani auto keraamiline kaitse Tartu klintidele oleks toimelt maailma tasemel, tasuks muuhulgas auto põhjalikult poleerida.  Isegi siis, kui see ei tundu väga  kriimuline.

Küsi pakkumist ja lisainfot auto keraamilise kaitse kohta siin.

Juhime tähelepanu, et käesoleva artikli sisu ei ole nn apelsini koore eemaldamisest. Kõnealune värvipinna ebatasasus on kordades peenem, kui mõne meetri kauguselt nähtav apelisni koort meenutav värvipinna krobelisus.

Aga nüüd vaata alljärgnevat videost, kas teed siledal pinnal ja veel siledamal pinnal vahet.