auto keraamiline kaitse ja auto poleerimine volvo

Auto keraamiline kaitse ja auto poleerimine üheskoos.

Auto keraamiline kaitse ja auto poleerimine on väga omavahel seotud teemad. Kas on vaja ka päris uut autot enne keraamilise kaitse paigaldamist poleerida, on küsitud varemgi ja see teema saab meil aina selgemaks. Detailingu maailmas on algusest peale rõhutatud, et prep work must be done properly. Muidu keraamika “ei toimi”. Tuleb tunnistada, et päris alguses, kui me hakkasime keraamilist kaitset paigaldama, siis me lasime kliendil endal valida, kas teeme eelnevalt poleerimise või ei tee. Enamasti tulenes otsus sellest, et kas auto on kriimuline või mitte. Tegelikult on kriimud vaid üks osa pinna ettevalmistamisest.

Täna on meil saanud standardiks, et auto keraamiline kaitse ja auto poleerimine on omavahel lahutamatud ka otse autopoest meile tulnud sõiduki puhul. Põhjusi selleks on mitmeid. Esiteks, ka poest tulnud autodel on sageli mingeid kriimukesi, mida ei ole mõistlik mitmeaastase keraamilise kaitse alla jätta. See oleks nagu kallis seina värv. Enne värvimist on vaja otsustada, kas tahad sirget (pahteldatud ja lihvitud) seina või ei ole see oluline. Hiljem, värvi alt pahteldada enam ei saa.

Nüüd teine põhjus, miks peaks eriti nõudliku kliendi puhul lausa põhjaliku poleerimise tegema ka täiesti uuele autole. Pean silmas, et ega siin ei ole vahet, mis marki autoga on tegemist. Põhimõtteliselt on autode värvipinnad selles aspektis kõik ühesugused. Mõnel on seda paremini näha mõnel halvemini. See aspekt on siis auto värvipinna siledus mikrotasandil. Käesolevas artiklis ja alljärgnevas videos käsitleme 2018 Volvo V90 värvipinda.

Et Jaapani auto keraamiline kaitse Tartu klintidele oleks toimelt maailma tasemel, on meie töökojas keraamiline kaitse ja poleerimine paratamatult seotud.  Isegi siis, kui see ei tundu väga  kriimuline.

Küsi pakkumist ja lisainfot auto keraamilise kaitse kohta siin.

Juhime tähelepanu, et käesoleva artikli sisu ei ole nn apelsini koore eemaldamisest. Kõnealune värvipinna ebatasasus on kordades peenem, kui mõne meetri kauguselt nähtav apelisni koort meenutav värvipinna krobelisus.

Aga nüüd vaata alljärgnevat videost, kas teed siledal ja veel siledamal pinnal vahet.