Auto poleerimine Tartus – kas sellistest kriimudest, nagu ülal pildil, ka jagu saame? vaata aga edasi …

auto poleerimine tartus

Auto poleerimine Tartus on auto pinnahooldustest peaaegu kõige põhjalikum. Selle käigus eemaldame auto värvkattelt kõik kriimud, mis ei ole lakki läbistavad. Auto  poleeritakse 2-3 pastaga üle, et anda pinnale kõrgläige ning eemaldada poleerimise (kriimude eemaldamise) jäljed. Kriime eemaldatakse reegline suurema abrasiivsusega pastaga poleerides. Need aga jätavad värvkattele päikese käes nähtavad rõngad ehk “hologrammid”.

Kõige põhjalikum on siis poleerimine koos apelsini koore efekti eemaldamisega. Selle pinna krobelisuse nimetusi on teisigi: N: auto on “kana nahas”. Niisiis, võime julgelt väita, et oleme võimelised andma sinu autole isegi parema läike, kui see on uuel autol autopoest ostetult. Loe apelsini koore teema kohta lähemalt põhjalikku blogi postitust.

  • pigieemalduspesu
  • põhjalik kuivatamine
  • ohtlike piirkondade kinni teipimine
  • masinaga erineva abrasiivsusega pastadega poleerimine, “hologrammide” eemaldamine
  • vahatamine kiirvahaga (võimalik tellida ka keraamiline kaitse,  auto vahatamine püsivahaga)
  • plastiku hooldus
  • rehviläige

Poleerimise mõju koos vedelklaasist kaitsega saad vaadata sellest blogi postitusest. Poleerisime ühe auto poolenisti ära. Väga ilmekad pildid tulid.

Üks pilt kah sellest postitusest:

auto poleerimine Tartus

Paljude klientide silmis on vahatamine, läigestamine ja poleerimine väga sarnased teenused, millel on lihtsalt erinev hind. Tegelikkuses on nendel teenustel aga oluliselt erinev töömaht ja ka tulemus. Ootustele vastava välipinna hoolduse teenuse valimiseks soovitame pesulaga ühendust võtta ning konsulteerida.

Ilmselt kõige täiuslikum auto poleerimine Tartus.

Me ise nimetame kõige täiuslikumaks auto poleerimist apelsini koore eemaldamisega. Mis see annab, vaata lähemalt alljärgnevast videost.

auto poleerimine tartuskriimude eemaldamine autolt PÄRAST


Teenuse kirjeldus.

Auto poleerimine Tartus on sisuliselt värvipinna väga pindmine lihvimine. Selleks kasutatakse reeglina 3-4 erineva abrasiivsusega poleerimise pastasid. Abrasiivsemad pastad aitavad poleerida välja kriimud ja väiksema abrasiivsusega pastadega eemaldatakse poleerimise jäljed ning antakse autole korralik läige.

Niisiis, auto poleerimine Tartus valik nr 1 on Zen Detailing. Soovitame autot pärast läigestamist või poleerimist ka vahatada püsivahaga või panna auto keraamiline kaitse (vedelklaas). Auto keraamiline kaitse on võrreldes vahatamisega mitmeid kordi parem. Lühidalt võib öelda, et keraamilise kaitse paksus on ligi 1000 korda suurem kui vahatamisel. Vastupidavus pigileotustele on kümneid kordi suurem. Ja füüsiline tugevus on lihtsalt nii palju suurem, et seda ei ole võimalik vahatamisega võrreldagi.

Püsivahatamisel lisandub läigestamise hinnale 50% vahatamise hinnast (Ei kehti vedelklaasist kaitse puhul. Küsi oma autole hinnapakkumist tel 5511300).

Täida alljärgnev vorm ja küsi pakkumist oma auto poleerimiseks.